Sot 16:49 Vetura , Prishtinë

FORD C-MAX 1.6 DIZELL VITI 2007

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gsh 18:44 Vetura , Prishtinë

U shit

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 18:47 Vetura , Prishtinë

Ford C-Max DIesl

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 23:59 Vetura , Prishtinë

FORD C MAX 2003 - 2010 BENZ DHE DIZEL

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 11:29 Vetura , Prishtinë

FORD C MAX 1.6 DIZELL VITI 2015 RENT A CARE

39 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Dhj 16:48 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj veturen Ford C-Max CDI 1,6 Disel

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 15:00 Vetura , Prishtinë

FORD C MAX - 04 qmimi fiks:1390 euro

1 390 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 17:33 Vetura , Prishtinë

U shit

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gsh 09:14 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Ford C-Max

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Krr 17:14 Vetura , Prishtinë

Ford C-max -04

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 16:16 Vetura , Prishtinë

Ford C-max -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Mar 19:36 Vetura , Prishtinë

Ford C-Max -04 dizel 1.6 motorri

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 13:06 Vetura , Prishtinë

Shitet FORD C-MAX, Diesel, 2006, Automatik

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim