Sot 11:56 Vetura , Prishtinë

Shes Honda civic 1.8 benzin

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 20:52 Vetura , Prishtinë

Honda Civic 1.5 -90 urgjent

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gsh 18:49 Vetura , Prishtinë

Shes Honda Civic

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 15:48 Vetura , Prishtinë

shes honden

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 20:54 Vetura , Prishtinë

shes honda civic v tec sport

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 20:49 Vetura , Prishtinë

shes honda eg3

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gsh 19:29 Vetura , Prishtinë

Honda civic 1.7 cdti 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:13 Vetura , Prishtinë

hyundai

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 22:19 Vetura , Prishtinë

honda Civic pa Dogan 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 21:30 Vetura , Prishtinë

shitet apo ndrrohet honda civic

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 12:31 Vetura , Prishtinë

Honda

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 19:17 Vetura , Prishtinë

Honda

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 14:35 Vetura , Prishtinë

Honda

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 18:38 Vetura , Prishtinë

Honda civic

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 16:58 Vetura , Prishtinë

Honda Civic benzin -90

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 22:45 Vetura , Prishtinë

U Shit flm Mer jep e gzoft pronari ri

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gsh 14:36 Vetura , Prishtinë

Shitet dhe Ndrohet

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim