Sot 00:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes c220 Automatik

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE

9 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 cdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz C 220 CDI 2002-

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 Vetura , Prishtinë

Shitet MERCEDES C220 cdi automatik ne gjendje te

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes Vito 220 cdi

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:11 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220, CDI classic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 Vetura , Prishtinë

POLIR i t'gjitha automjetev

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:30 Vetura , Prishtinë

BLEJ DHE SHES VETURA TVJETRA VITEV 1950 deri 1985

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 21:19 Vetura , Prishtinë

Aparat shtepiak per Makijato

180 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 12:47 Vetura , Prishtinë

Blejm Telefona iPhone dhe Samsung

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 15:24 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 12:25 Vetura , Prishtinë

Shes /Ndrroj Mercedes 220 I Qlajmruar

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 11:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 220 bluetec

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 19:10 Vetura , Prishtinë

urgjent shitet mercedes benz124 viti 95

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 09:24 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 dizell viti 2002 rks 18 12 2017

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 19:36 Vetura , Prishtinë

Kerkoj

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Pri 10:17 Vetura , Prishtinë

Mercedes c220 Automatik

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 07:28 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz Avangarden vp.02

6 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 22:55 Vetura , Prishtinë

shitet

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:26 Vetura , Prishtinë

Shes dhe ndrroj

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 06:50 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj mercedes 2.2cdi

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 16:04 Vetura , Prishtinë

Mercedes

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 07:15 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj mercedes e2.2 cdi

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:48 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj mercedes e2.2cdi

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 220 C Rex. RKS

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 07:09 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj mercedes e2.2 cdi

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:33 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes c 220

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 07:10 Vetura , Prishtinë

Shes-ndrroj mercedes e2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 06:06 Vetura , Prishtinë

Shes-ndrroj mercedes e2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 07:41 Vetura , Prishtinë

Shes. Ndrroj Mercedes e2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 08:00 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj Mercedes e2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:38 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 11:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes e2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 12:41 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes e2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:30 Vetura , Prishtinë

Mercedes Avntgard 02 Me tabela Te Huaja!

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 22:08 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes 2.2cdi

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 07:01 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes 2.2cdi

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 08:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes2.2cdi. Rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 2.2 cdi ne fun te 2003

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes 220

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes2.2cdi shum i mir

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 08:00 Vetura , Prishtinë

E2.2cdi full extra

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 13:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes 220 d Automatik Elegance

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes 2.2cdi ngjendje prefekte

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes

7 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes vito

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 12:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes 220 d Automatik Elegance

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim