SLK 200 , 9
SLK 230 , 2
SLK 320 , 1
Dje 08:43 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK200 Mundesi per N'drim

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Sht 14:49 Vetura , Prishtinë

U SHITT FLM MERRJEP Mercedes SLK 230 RKS

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gsh 14:19 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK (Cabiolet)

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 12:24 Vetura , Prishtinë

shes ose ndrroi mercedes slk

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK 200 -04

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gsh 17:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes slk 200

6 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 18:25 Vetura , Prishtinë

Slk

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Tet 14:14 Vetura , Prishtinë

Shitet dhe nderrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 22:55 Vetura , Prishtinë

mercedes-Benz SLK200 COMPRESOR pa dogan

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:40 Vetura , Prishtinë

VETUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Gsh 17:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz SLK 2000

5 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim