16 Jan 17:36 Vetura , Prishtinë

Nissan Navara 2.5 D40

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 15:56 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder 4x4(R51)

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 19:51 Vetura , Prishtinë

SHITET - NISSAN PATHFINDER - (Targa Kosovare)

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gsh 09:49 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder Shitet ose ndrrohet

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gsh 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gsh 23:29 Vetura , Prishtinë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Krr 19:53 Vetura , Prishtinë

Nissan 2.5 4WD

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 20:30 Vetura , Prishtinë

Shes Gjip Nissan Phatpinder

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gsh 11:31 Vetura , Prishtinë

Nissan pathinder

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gsh 18:03 Vetura , Prishtinë

Vetur vip

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Krr 00:42 Vetura , Prishtinë

Kerkoj mjeshter te veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:27 Vetura , Prishtinë

shitet dhe ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 11:40 Vetura , Prishtinë

Shes Nissan Pathfinder Urgjentisht

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 14:54 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder full opcion

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 16:37 Vetura , Prishtinë

Nissan pathfinder automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 22:45 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 10:41 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gsh 13:22 Vetura , Prishtinë

Nissan

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim