22 Mar 19:47 Vetura , Prishtinë

Gjip Nisan patroll dizell

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 15:50 Vetura , Prishtinë

NISSAN PATROL 3.0 DISEL 7ulse

8 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 08:06 Vetura , Prishtinë

SHES NISSAN PATROL 4.2DISEL RKS

5 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 23:47 Vetura , Prishtinë

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 00:02 Vetura , Prishtinë

Nissan Patrol 3.0 TDI -05 EXPERIENCE

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:03 Vetura , Prishtinë

Nissan patrol 2.8 -00

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Tet 17:09 Vetura , Prishtinë

auto servis

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 16:45 Vetura , Prishtinë

Nisan Patrol ne gjendje shum te mir dizell

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 12:33 Vetura , Prishtinë

pjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim