09 Sht 15:13 Vetura , Prishtinë

u Shiti.....1.4.Benzine.Regj.12.04.2018.Ne Aksion.

1 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gsh 14:19 Vetura , Prishtinë

opel tiger 1.4 ekotek n gjendje t rregull

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gsh 21:55 Vetura , Prishtinë

u shitttttt flm

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 15:33 Vetura , Prishtinë

She's Opel tigra dhe nderroj

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 23:40 Vetura , Prishtinë

OPEL TIGRA 1.3 DIZELL

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 11:28 Vetura , Prishtinë

Opel tigra 1.7 disel

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Krr 09:28 Vetura , Prishtinë

shes veturen

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 12:37 Vetura , Prishtinë

Opel Tigra -00

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 12:38 Vetura , Prishtinë

Opel Tigra U shit e gezot pronari i ri

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gsh 12:43 Vetura , Prishtinë

Opel tigra 99 ----rks

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gsh 17:21 Vetura , Prishtinë

Opel Tigra 1.6 benxin 99

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gsh 16:41 Vetura , Prishtinë

opel tigra rks

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gsh 12:00 Vetura , Prishtinë

Opel tigra 99 ne gjendje extrem te mir

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim