17 Sht 11:56 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera S 400PS

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Sht 15:19 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 400PS me BTC dhe ETH

59 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 17:58 Vetura , Prishtinë

PORSCHE PANAMERA 3.0 DISEL ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 21:54 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim