04 Tet 07:05 Vetura , Prishtinë

Minibus

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Krr 10:40 Vetura , Prishtinë

Urgjent,shes Renault master 18 ulese

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 08:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno master viti 2002 TDI 2,8

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 13:28 Vetura , Prishtinë

14 ulse me librez

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:51 Vetura , Prishtinë

14 ulse me lbrez

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:19 Vetura , Prishtinë

E ardhur nga zvicra

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:23 Vetura , Prishtinë

Shes Kombin dhe veturen renault nga gjermania

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 14:03 Vetura , Prishtinë

Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 13:51 Vetura , Prishtinë

Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 20:56 Vetura , Prishtinë

Renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 09:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Minibusi Renault Master 2.8 DCI, viti 2005.

7 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 10:39 Vetura , Prishtinë

Shlep Renault Master

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 11:15 Vetura , Prishtinë

Renault Master

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 14:51 Vetura , Prishtinë

Mini bus Renault master dci120 me 16 ulese

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gsh 10:03 Vetura , Prishtinë

Renault Master

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim