06 Tet 15:23 Vetura , Prishtinë

SHITET PIRUNERI NDORROHET ME VETUR viber

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Sht 11:23 Vetura , Prishtinë

Vetura në shitje Iveco Dayli 2016

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 10:37 Vetura , Prishtinë

Vw

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 22:00 Vetura , Prishtinë

biciklet

80 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 20:31 Vetura , Prishtinë

Nikon Coolpix L340 Bridge Camera

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 15:57 Vetura , Prishtinë

Kliko dhe Fito

500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 19:04 Vetura , Prishtinë

Pasat

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 18:24 Vetura , Prishtinë

Shes maqinen ma zall per lyerje

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
28 Dhj 22:38 Vetura , Prishtinë

Motorr 00 urgjent qmimi vetm 500E

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 10:07 Vetura , Prishtinë

Wv t4

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim