MAKINA , 166304
VENDBANIME , 61999
ELEKTRONIKA , 61557
TË TJERA , 15268

Sot 19:12 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Pejton

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 19:12 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA TE QAFA MBI RESTORANT DE RADA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 19:12 Vetura , Dardanë

Blej te gjithat llojet e veturav 15 cent kg.

135 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:12 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:12 Banesa , Prishtinë

lshohet kati i shtepis me qera 350 te parku i qyte

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 19:12 Vetura , Prishtinë

Range Rover benzin pa dogane full extra viti 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 Banesa , Prishtinë

Lokal me qira ne ULPIANE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:12 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ford S-Max

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:12 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura me defekte aksident Kontakto��24

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:12 Vetura , Besianë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim