27 Mar 09:30
Linku:
Banesa , Prizren

Banesa ne shitje

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 00:17 Banesa , Prizren

Shitet banesa perball abi store

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 23:48 Banesa , Prizren

Banesa ne Shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:57 Banesa , Prizren

Leshoi banesen me qira

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:45 Banesa , Prizren

Leshohet Banesa me Qira

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:09 Banesa , Prizren

Shes Banesen 50m2 Kati 3 E Renovuar Bazhdarane

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 19:09 Banesa , Prizren

Shes Banesen 1+1 Kati 4 Te Keku E Renovuar

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 19:09 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 100m2 E Mobiluar Dhe Garazhd Kati 6

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:08 Banesa , Prizren

Shes Banesen 80m2 Kati Ne Tabakhane Tek Policija

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
27 Mar 16:12 Banesa , Prizren

Banes 80m2 Kat i 2 R.Tahiri SHITET

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
27 Mar 16:12 Banesa , Prizren

Banese e Re 108m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Mar 15:56 Banesa , Prizren

Banes 97 80 Kat i 5te, 2+1.5

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
27 Mar 14:47 Banesa , Prizren

BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
27 Mar 09:30
Linku:
Banesa , Prizren

Banesa ne shitje

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Mar 15:25 Banesa , Prizren

Banesa e re 3 Dhoma 87m2 urgjent

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
26 Mar 14:17 Banesa , Prizren

Banese 90m2 kati 7 lagjja Ortakolle Komplet e Re

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
26 Mar 14:16 Banesa , Prizren

BANES 31m2 Kat i 2,3,4,5, SHITEN

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Në fillim