100cc , 1
125 DT , 2
125cc , 1
600cc , 3
FJR 1200 , 1
FZR 600 , 1
FZR1000 , 3
R1 , 1
R6 , 2
XJ600 , 1
YZF-R1 , 1
17 Qer 13:27 Sportiv , Prizren

Shitet Yamaha gjendje perfekte

750 EUR

Viti: 2001
08 Maj 10:25 Sportiv , Prizren

Syza police

18 EUR

Viti: 2016
20 Pri 22:14 Sportiv , Prizren

prizren

800 EUR

Viti: 1998
07 Pri 18:48 Sportiv , Prizren

Yamaha

650 EUR

Viti: 2006
19 Jan 23:46 Sportiv , Prizren

Yamaha tzr R1

650 EUR

Viti: 2000
29 Sht 20:19 Sportiv , Prizren

R6

5 000 EUR

Viti: 2006
12 Krr 08:55 Sportiv , Prizren

shitet dhe ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1996
26 Qer 16:44 Sportiv , Prizren

Yamaha mbk

850 EUR

Viti: 2000
22 Qer 15:26 Sportiv , Prizren

Yamaha

280 EUR

Viti: 1984
16 Maj 23:20 Sportiv , Prizren

motori

Viti: 1984
10 Pri 19:13 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

2 600 EUR

Viti: 2000
23 Shk 10:57 Sportiv , Prizren

Motor Yamaha R6

2 700 EUR

Viti: 2002
09 Shk 08:02 Sportiv , Prizren

Yamaha Yzf. 1000r .

2 400 EUR

Viti: 1998
08 Shk 13:40 Sportiv , Prizren

Shes motorrin

Viti: 1988
11 Tet 20:59 Sportiv , Prizren

Yamaha 600 cc

1 000 EUR

Viti: 1992
02 Tet 18:21 Sportiv , Prizren

Shes motoqikleten mondial

300 EUR

Viti: 2008
Në fillim