Sot 18:40 Vetura , Prizren

Polo 1.1 benzin viti 89

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Vetura , Prizren

GOLF 4 Edition Fiat Punto Abarth

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Vetura , Prizren

VW GOLF 4 EDITION -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Shtëpi , Prizren

Shtepi me 3 Ari ne Prizren

Numri i dhomave: 5
Sot 18:37 Shtëpi , Prizren

Shtepi ne Prizren

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 18:31 Vetura , Prizren

SHITET OPEL ASTRA G22 CVAN

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:29 Vetura , Prizren

Ford focus 2.0 TDCI 06

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Vetura , Prizren

Shes BMW 323

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Vetura , Prizren

OPEL CORSA 1.7 DI -MOTORR JAPAN ME ZINGJIR URGJENT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Shtëpi , Prizren

shtepija

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 18:11 Vetura , Prizren

Shitet Pasati dhe pjesett e tij

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:10 Vetura , Prizren

Shitet

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:10 Vetura , Prizren

Kombi vw

777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:10 Vetura , Prizren

Pasat 3 c

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:09 Vetura , Prizren

Xxxxxx

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim