Aeon , 2
Aprilia , 12
BMW , 1
BRP , 1
Cagiva , 2
Ducati , 1
Gorilla , 1
Honda , 24
Kawasaki , 13
Malaguti , 4
Peugeot , 1
Suzuki , 27
Yamaha , 14
Dje 23:30 Sportiv , Prizren

Peugeot Speedfight-2

550 EUR

Viti: 2006
23 Nën 15:48 Sportiv , Prizren

sportiv

300 EUR

Viti: 2015
01 Nën 19:29 Sportiv , Prizren

Ernes

380 EUR

Viti: 2013
31 Tet 19:41 Sportiv , Prizren

Honda

1 350 EUR

Viti: 1998
24 Tet 05:54 Sportiv , Prizren

Suzuki 600cc

600 EUR

Viti: 1997
12 Tet 18:00 Sportiv , Prizren

Shes aprilien 125 cc

580 EUR

Viti: 1993
07 Tet 15:35 Sportiv , Prizren

Ndrrim

300 EUR

Viti: 2011
03 Tet 22:43 Sportiv , Prizren

Motor

350 EUR

Viti: 2004
29 Sht 20:19 Sportiv , Prizren

R6

5 000 EUR

Viti: 2006
26 Sht 12:45 Sportiv , Prizren

Motor

80 EUR

Viti: 2005
17 Sht 08:02 Sportiv , Prizren

Honda hornet

2 300 EUR

Viti: 2003
07 Sht 21:21 Sportiv , Prizren

Kawasakii

Viti: 1996
06 Sht 14:03 Sportiv , Prizren

Kawasaki

1 500 EUR

Viti: 1998
27 Gsh 11:59 Sportiv , Prizren

Honda ZZR 960cc RKS

4 500 EUR

Viti: 2004
21 Gsh 21:36 Sportiv , Prizren

Honda CB600F

2 500 EUR

Viti: 2003
16 Gsh 00:34 Sportiv , Prizren

Kawasaki ER-5

900 EUR

Viti: 1998
08 Gsh 14:34 Sportiv , Prizren

Motociklete Aprilia

1 000 EUR

Viti: 2002
28 Krr 18:13 Sportiv , Prizren

motor 250 cc

2 200 EUR

Viti: 2013
22 Krr 09:53 Sportiv , Prizren

bmx

150 EUR

Viti: 2009
20 Krr 20:48 Sportiv , Prizren

0...

Viti: 2008
12 Krr 08:55 Sportiv , Prizren

shitet dhe ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1996
11 Krr 22:34 Sportiv , Prizren

Motor Honda-Terminator

1 500 EUR

Viti: 1995
07 Krr 20:41 Sportiv , Prizren

Shitet urgjent

2 400 EUR

Viti: 2003
03 Krr 00:27 Sportiv , Prizren

Atv 250cc

1 500 EUR

Viti: 2010
26 Qer 16:44 Sportiv , Prizren

Yamaha mbk

850 EUR

Viti: 2000
22 Qer 15:26 Sportiv , Prizren

Yamaha

280 EUR

Viti: 1984
Në fillim