Sot 21:01 Vetura , Prizren

Polo 1.1 benzin viti 89

280 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Vetura , Prizren

Opel Astra 1.6 benzin karavan -2001

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Shtëpi , Prizren

shes shtepi qender prizrenit

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:53 Vetura , Prizren

Mercedes C220 CDI RKS ( Ndrrohet )

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Vetura , Prizren

Peugeot 206 1,9 dizel shitet extra

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:53 Vetura , Prizren

Mercedes Aklas 180 Cdi 2005 vit 6 shpejtesi

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:52 Vetura , Prizren

W Golf 6 vit 2010 HIGHLINE 1.6 tdi AUTOMATIK 7sped

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52 Vetura , Prizren

Golf 5 1.9 TDI ( Pa Dogan ) Ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:52 Vetura , Prizren

W Tiguan 2.0 tdi AUTOMATIK DSG 4x4 viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 Vetura , Prizren

Kombi vw

777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:48 Vetura , Prizren

VW GOLF V 1.9TDI

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Vetura , Prizren

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD VITI 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Vetura , Prizren

Shitet Pasati dhe pjesett e tij

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:44 Vetura , Prizren

BMW e46

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 Vetura , Prizren

FIAT DUCATO 2.8 D

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:31 Vetura , Prizren

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 Vetura , Prizren

Ford focus 2.0 TDCI 06

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 Vetura , Prizren

VW touran

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim