Sot 22:36 Vetura , Prizren

Dizell

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 Vetura , Prizren

SUPER MAKIN MODERNE LANCIA THESIS 3.2 -05

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:32 Vetura , Prizren

Urgjent Polo 1.1 benzin viti 89

260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

VW GOLF 4 EDITION

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

VW GOLF 4 Edition Fiat Punto Abarth

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Vetura , Prizren

MAZDA 626 -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:06 Vetura , Prizren

Opel Combo

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:05 Vetura , Prizren

VW Passat -03

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:02 Vetura , Prizren

BMW 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Vetura , Prizren

Smart Roadster 850 kbTurbo Rks -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:49 Vetura , Prizren

BMW E36 1.8 BENZIN REG. DERI GUSHT 2017 BAJ NDRIM

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 Vetura , Prizren

Golf 5 1.9 diesel urgjenttt

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:39 Vetura , Prizren

Bmw x5

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:39 Vetura , Prizren

Kombi vw

777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:38 Vetura , Prizren

Shitet Pasati dhe pjesett e tij

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:31 Vetura , Prizren

Shitet VW T5 1.9 TDI

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim