Sot 23:07 Vetura , Prizren

Passat Me 2 Tkuqe

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Vetura , Prizren

BMW 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 Vetura , Prizren

Komkran

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:53 Vetura , Prizren

Opel Astra 1.6 benzin karavan -2001

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 156 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Vetura , Prizren

Mercedes C220 CDI RKS ( Ndrrohet )

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:44 Vetura , Prizren

Touran 1.9 TDI Automatik ( Ndrrohet )

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Vetura , Prizren

VW Passat

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:39 Vetura , Prizren

Fiat stilo abarth sport

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:38 Vetura , Prizren

opel kadet 1.3 me

1 099 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:38 Shtëpi , Prizren

Leshohet me qira kati i shtepise afer Univerz

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
Sot 22:33 Banesa , Prizren

Banese ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sot 22:30 Vetura , Prizren

Shitet Pasati dhe pjesett e tij

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:30 Vetura , Prizren

Kombi vw

777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:26 Vetura , Prizren

Citroen c4 hdi Automatik

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Mercedes 250 turbo dizel 10 muj regj

2 990 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Ford Maverick -96 motor nisan japan e ndrrim

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:16 Vetura , Prizren

MERCEDES.BENS C.200 CDI

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim