Sot 23:25 Vetura , Prizren

Golf 4 1.8 20v

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:19 Vetura , Prizren

Golf 5 1.9 TDI ( Pa Dogan ) Ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:18 Vetura , Prizren

Mercedes C220 CDI RKS ( Ndrrohet )

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:13 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne Qender te Qytetit

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 23:09 Vetura , Prizren

VW Passat c3

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Vetura , Prizren

RENAULT CLIO 1.5 DCI-REGJISTRIM 1 VIT-2750 EURO

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49 Vetura , Prizren

Shitet Pasati dhe pjesett e tij

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:48 Vetura , Prizren

Kombi vw

777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:37 Vetura , Prizren

Mercedess e 270

7 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim