03 Mar 21:13 Vetura , Prizren

Atv

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 19:32 Vetura , Prizren

audi 100

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 14:18 Vetura , Prizren

Audi 100

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 16:18 Vetura , Prizren

Audi 100 benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Tet 23:17 Vetura , Prizren

audi

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 21:49 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 16:03 Vetura , Prizren

Audi c4 100

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim