Dje 09:38 Vetura , Prizren

Auto-24h Blejm veturat pa dogan dhe me Defekte

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gsh 12:38 Vetura , Prizren

Audi q5

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Mar 10:22 Vetura , Prizren

Shitet Audi Q 5 quatro 2.0

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim