Dje 22:41 Vetura , Prizren

SHITET CITROËN C4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 16:42 Vetura , Prizren

GIPSER, MOLER, FASADA DHE DEKORIME TE NDRYSHME

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 21:09 Vetura , Prizren

Citroen C4 Automatik

9 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Jan 16:05 Vetura , Prizren

CITROEN C4 PICASO 1.6 HDI -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 17:49 Vetura , Prizren

Citroen c4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 14:57 Vetura , Prizren

CITROEN C4 -06

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 08:06 Vetura , Prizren

Citroen c4 i ardhur pi ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 18:17 Vetura , Prizren

Citroen C4 benzin -10

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim