Sot 09:56 Vetura , Prizren

Citroen C5 V.P.2002 shume i Mirrrr

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 10:14 Vetura , Prizren

C5 citroen

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:26 Vetura , Prizren

Esht ne gjendje te mir teknike

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 12:42 Vetura , Prizren

Citroen C5 2.7HDI 2008

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 08:59 Vetura , Prizren

Shitet citroeni c5

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 02:29 Vetura , Prizren

Shesim pjes per Citroen C5

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 18:51 Vetura , Prizren

CITROEN C5 Exclusive

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 20:58 Vetura , Prizren

Citroen c5

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 15:36 Vetura , Prizren

citroen c5

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Krr 13:01 Vetura , Prizren

Citroën C5 2008 2.7

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Krr 09:05 Vetura , Prizren

Shitet Vetura Citroën C5

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 19:30 Vetura , Prizren

Urgjent shitet citroen c5 2003 edhe ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 12:30 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet urgjent viber 049282175

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 21:05 Vetura , Prizren

Kontaktoni me Respekt N.Susuri

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 18:08 Vetura , Prizren

Citroen c5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:38 Vetura , Prizren

Citroen C5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 21:37 Vetura , Prizren

Citroen C5-2007-HDI-2.2

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 01:05 Vetura , Prizren

Shes Citroen C5-2007-hdi

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 00:45 Vetura , Prizren

Shes Citroen C5-2007-hdi 1.6

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:58 Vetura , Prizren

Shes Citroen C5 2.2 hdi 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:32 Vetura , Prizren

Citroen c5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 10:30 Vetura , Prizren

shitet dhe nderroet

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 00:16 Vetura , Prizren

Ne gjendje te mir teknike

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 16:25 Vetura , Prizren

Ne gjendje shum te mir teknike

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 13:54 Vetura , Prizren

Citroen C5

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 16:35 Vetura , Prizren

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 15:48 Vetura , Prizren

Citroen C5 -02

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:02 Vetura , Prizren

Pjes per citroen c5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 14:48 Vetura , Prizren

Shes veturën Citroen - C5

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gsh 21:32 Vetura , Prizren

U SHIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gsh 13:22 Vetura , Prizren

Citroen C5 Karavan

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Krr 21:56 Vetura , Prizren

citroen

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Krr 19:16 Vetura , Prizren

esht ne gjendje te mir teknike

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Krr 04:16 Vetura , Prizren

Citroen c5

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 15:03 Vetura , Prizren

Citroen C5 2.0cc hdi -03

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 22:13 Vetura , Prizren

Citroen C5 2.0 HDI -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 17:58 Vetura , Prizren

Shitet citroen C5

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 23:23 Vetura , Prizren

Citroen C5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 00:00 Vetura , Prizren

Citroen C5 -05

5 300 EUR

Në fillim