Kalos , 4
Lanos , 4
Leganza , 2
Matiz , 3
Musso , 1
Nubira , 1
Racer , 1
Tacuma , 1
21 Pri 23:18 Vetura , Prizren

shes urgjent

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 14:35 Vetura , Prizren

Shes urgjent veturen

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 16:45 Vetura , Prizren

Shitet Daewoo Lanos 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:53 Vetura , Prizren

Shes Daewoo lanas Regjistrim deri me 20.01.2018

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 11:29 Vetura , Prizren

makin e wogel

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 09:45 Vetura , Prizren

Daewoo Tacuma

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gsh 12:46 Vetura , Prizren

Daewoo matiz 800

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gsh 23:27 Vetura , Prizren

Daewo matiz 800cc me klim

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Krr 22:43 Vetura , Prizren

Daewoo leganza 2.0 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Krr 08:07 Vetura , Prizren

Shes xhip daewo musso

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Krr 00:03 Vetura , Prizren

Kalos Daewoo 1.4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 18:32 Vetura , Prizren

Daewoo benzin -00

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 10:19 Vetura , Prizren

DAEWOO Nubira Automatik 2.0.B ndrim i mundshem

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 14:59 Vetura , Prizren

U SHITTTTT!!! Flm MERRJEP. 2300 E

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 17:43 Vetura , Prizren

Daewoo Racer benzin -90

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Sht 22:04 Vetura , Prizren

Daiwo

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 20:59 Vetura , Prizren

DAEWOO LEGANZA 2.0

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gsh 16:37 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim