23 Gsh 12:46 Vetura , Prizren

Daewoo matiz 800

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gsh 23:27 Vetura , Prizren

Daewo matiz 800cc me klim

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gsh 16:37 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim