23 Gsh 21:27 Vetura , Prizren

Fiat shitet dhe ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Krr 20:39 Vetura , Prizren

Fiat

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim