28 Mar 22:49 Vetura , Prizren

Fiat Tipo 1.6

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 11:24 Vetura , Prizren

Dibi_pz2@hotmail.com

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 00:00 Vetura , Prizren

FIAT TIPO . LIR DHE MIR.

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Pri 00:54 Vetura , Prizren

FIAT TIPO .. 1.3

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Pri 12:45 Vetura , Prizren

Fiat tipo

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 01:09 Vetura , Prizren

FIAT TIPO 1.3 . TIP TOP

699 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 19:00 Vetura , Prizren

SHITET FIAT TIPO 1.3 TIP TOP

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Mar 22:33 Vetura , Prizren

FIAT TIPO 1.3

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Mar 12:51 Vetura , Prizren

Fiat tipo shitet

250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 12:03 Vetura , Prizren

Fiat Tipa

250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 12:32 Vetura , Prizren

Fiat Tipo

250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 09:51 Vetura , Prizren

FIAT TIPO 1.4 - Ndrrim i mundshem

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:18 Vetura , Prizren

044802640

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim