04 Mar 09:55 Vetura , Prizren

Opel Signum 2.2 DTI(2004)

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 21:53 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 16:49 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Krr 13:36 Vetura , Prizren

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 10:57 Vetura , Prizren

OPEL SIGNUM 2.2 DTI -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:32 Vetura , Prizren

U SHITT OPEL SIGNUM DIZEL -05

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 18:10 Vetura , Prizren

OPEL SIGNUM

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 20:35 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim