Sot 21:51 Vetura , Prizren

PEUGEOT 2.5TD BOXER I REGJ.

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 Vetura , Prizren

Pezho kombi

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 00:01 Vetura , Prizren

peugot boxer f3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 22:18 Vetura , Prizren

Pezho boxer diesel 2.0 HDI

4 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 08:14 Vetura , Prizren

Shitètt a

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 09:37 Vetura , Prizren

me marrveshje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 10:18 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 17:47 Vetura , Prizren

Peugeot Boxer

1 998 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 13:09 Vetura , Prizren

peugeot boxer

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:11 Vetura , Prizren

Peugot Boxer 2.8 nafte gjendje top

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 21:05 Vetura , Prizren

pezho boxet dhe vw lt 35

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 18:02 Vetura , Prizren

trasporter

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 20:14 Vetura , Prizren

ndrim me kos te barit ose me lidhae te barit

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 14:28 Vetura , Prizren

shum i rrujtun

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 16:19 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim