14 Dhj 08:29 Vetura , Rahovec

shitet pikap citroen belingo 1.4 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 14:16 Vetura , Rahovec

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 15:35 Vetura , Rahovec

Shitet CITROEN Berlingo

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 12:02 Vetura , Rahovec

Shitet Citroen Berlingo 1.9

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 14:35 Vetura , Rahovec

Shitet PIKAP Citroen Berlingo

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 07:20 Vetura , Rahovec

Me marreveshje!

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 17:07 Vetura , Rahovec

shitet dhe ndrohe

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:21 Vetura , Rahovec

Me marreveshje

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 20:33 Vetura , Rahovec

SHITET

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 17:32 Vetura , Rahovec

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 17:32 Vetura , Rahovec

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Krr 20:01 Vetura , Rahovec

Citroën Berlingo 2.0 HDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 15:11 Vetura , Rahovec

Citroen

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 19:11 Vetura , Rahovec

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:22 Vetura , Rahovec

citroën

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:14 Vetura , Rahovec

Shes Citroen

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 14:44 Vetura , Rahovec

Citoren berlingo

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 09:05 Vetura , Rahovec

Citroen berlingo

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 15:15 Vetura , Rahovec

Citroen

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 15:12 Vetura , Rahovec

Citroen

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim