MDX , 3
24 Pri 17:59 Vetura , Shtime

goma 17 coll gati te rejaa tveres

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 17:47 Vetura , Shtime

Muzik BAS dhe pajaqall MAGNAT

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 19:40 Vetura , Shtime

Iveco 2012 Kombi

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 20:15 Vetura , Shtime

hibibin

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim