10 Tet 13:47 Vetura , Prishtinë

Fiat Frigo -99

1 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 13:02 Vetura , Mitrovicë

...

220 EUR

18 Gsh 18:28 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet

1 100 EUR Çmimi me zbritje

24 Krr 15:42 Vetura , Gjilan

Fiat Fiorino -01

800 EUR

04 Shk 16:38 Vetura , Prishtinë

shiten

1 000 EUR

01 Shk 10:13 Vetura , Ferizaj

fiat

600 EUR

Në fillim