Sot 16:05 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:53 Vetura , Skenderaj

t4 rks baj ndrim

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:28 Vetura , Skenderaj

Fiat Fiorino

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:12 Vetura , Skenderaj

Ford focus

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:05 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA PA DOGAN OSE RKS GJITH KOSOVEN 24h

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:59 Vetura , Skenderaj

Shes Kombin Ne Gjendje Shum Te Mir T2

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:48 Vetura , Skenderaj

VW KOMBI T2-T3 1.6 DIZEL 5 SHPEJCI ME RKS -89

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:46 Vetura , Skenderaj

OPEL ASTRA 1.6 BENXIN ME RKS I SKADUAR QE 1 MUJ

380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:21 Vetura , Skenderaj

fiat brava 98 rks baj ndrrim

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:59 Vetura , Skenderaj

Mercedes 250 -86

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:39 Vetura , Skenderaj

Passat 2 1.9 dizel

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim