Dje 23:48 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:08 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 Vetura , Skenderaj

Audin B4 benz urgjent -93 ofert per festen 28 N

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:29 Shtëpi , Skenderaj

Shitet

Numri i dhomave: 5
Dje 21:57 Vetura , Skenderaj

Mercedes Vito 110 CDI bej edhe ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 Vetura , Skenderaj

opel vektra boj ndrrim rks 3 muj

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:43 Vetura , Skenderaj

SHITET OPEL COMBO 1.7 DTI VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim