Sot 18:48 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA PA DOGAN OSE RKS GJITH KOSOVEN 24h

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:46 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:46 Vetura , Skenderaj

Audin B4 benz urgjent -93 ofert per festen 28 N

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:46 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:41 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 Vetura , Skenderaj

Opel astra G qmimi 3200

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:56 Vetura , Skenderaj

T4

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:56 Vetura , Skenderaj

Mercedes Benz 200 dizel

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:30 Vetura , Skenderaj

Golf 4 SPECJAL

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 Vetura , Skenderaj

VW Golf 5 1.9 Dizel

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 Vetura , Skenderaj

Mercedes C-klas

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 Vetura , Skenderaj

Shes passat 1.9 TDI me tabela te huaja pa dogan

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 Vetura , Skenderaj

shes mercedes 2.2 dizell pa dogan

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:19 Vetura , Skenderaj

golf 4 TDI NDRRIM

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim