Sot 20:29 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:27 Vetura , Skenderaj

Shes ford 1.7dizell

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Vetura , Skenderaj

SHITET OPEL COMBO 1.7 DTI VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:04 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:56 Vetura , Skenderaj

Shes dy kombi fiat

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:48 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA PA DOGAN OSE RKS GJITH KOSOVEN 24h

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:46 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:46 Vetura , Skenderaj

Audin B4 benz urgjent -93 ofert per festen 28 N

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:46 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim