Sot 19:31 Vetura , Skenderaj

u shittttttt

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:55 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:20 Vetura , Skenderaj

Opel astra G qmimi 3200

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:39 Vetura , Skenderaj

Bmw 525D

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Vetura , Skenderaj

shes renault 19

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim