Sot 11:25 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:21 Vetura , Skenderaj

Audi 80 rks 6 muj me klim

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:11 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 Vetura , Skenderaj

Mercedes Vito 110 CDI bej edhe ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:15 Vetura , Skenderaj

Ford focus

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura 1.6 Benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim