Sot 22:57 Vetura , Skenderaj

SHES AUDI A4 AUTOMATIK RKS VITI 2005 SLINE

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:47 Vetura , Skenderaj

Audin B4 benz urgjent -93 ofert per festen 28 N

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:07 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:00 Vetura , Skenderaj

BMW X3 3.0

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 Vetura , Skenderaj

Ford mondeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:31 Vetura , Skenderaj

golf 4 TDI NDRRIM

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:10 Vetura , Skenderaj

Kombi T2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Vetura , Skenderaj

Audi 80 rks 6 muj me klim

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim