Sot 21:00 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet 270 cdi 2001 rks 3 muj

5 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:43 Vetura , Skenderaj

Shes Vecter -98

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:42 Vetura , Skenderaj

Golf 6 1.6 TDI -11

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:41 Vetura , Skenderaj

Passat 2.0 TDI Highline

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Skenderaj

Shes ford 1.7dizell

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Vetura , Skenderaj

SHITET OPEL COMBO 1.7 DTI VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:04 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:56 Vetura , Skenderaj

Shes dy kombi fiat

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim