Dje 21:57 Vetura , Skenderaj

Citroen C5 karavan 2.2 hdi

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 20:15 Vetura , Skenderaj

Shitet Citroen C5

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:28 Vetura , Skenderaj

Ësht ne gjendje te rregull

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 17:13 Vetura , Skenderaj

Ne gjndje te rrgull

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 17:21 Vetura , Skenderaj

Ësht ne gjndje te rregull

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 21:03 Vetura , Skenderaj

Shes Citroen C5

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 18:29 Vetura , Skenderaj

Citroen C5 -03

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gsh 21:10 Vetura , Skenderaj

Cictroen c5

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 01:00 Vetura , Skenderaj

shitet dhe ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim