15 Tet 09:29 Vetura , Skenderaj

Shes Fiat 1.7 Turbo Disel

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 11:58 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto 1.9 jtd

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gsh 21:37 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gsh 08:14 Vetura , Skenderaj

shit fiati dhe nrrohet dizell 1.7

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Krr 19:17 Vetura , Skenderaj

Fiat punto -97

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Krr 11:59 Vetura , Skenderaj

u shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 23:19 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:13 Vetura , Skenderaj

shitet Fiat punto 1.2 benxin full regjistrim bej n

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 20:09 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet fiat punto rks full

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:51 Vetura , Skenderaj

Fiat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 15:20 Vetura , Skenderaj

Fiat

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 09:55 Vetura , Skenderaj

Shitet dhe ndrim

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 13:42 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto -02

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 19:34 Vetura , Skenderaj

U SHIT 1800€ flm merr jep

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:57 Vetura , Skenderaj

Fiat punto multijet

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 10:51 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto -06

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Sht 20:17 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto 1.2 Benzin -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 22:14 Vetura , Skenderaj

fiat punto1.2

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim