14 Dhj 15:20 Vetura , Skenderaj

Opel Ascona Coupe 1.8 Automatik

430 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Nën 11:12 Vetura , Skenderaj

Shes ascon 2.0

300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 13:46 Vetura , Skenderaj

Opel Ascona dizel boj ndrrim shtoj dhe pare

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim