13 Jan 09:35 Banesa , Therandë

Gati Banesa dhe Lokale me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 18:21 Banesa , Therandë

Banesa në ndertim

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Dhj 23:29 Banesa , Therandë

Shitet banesa 25 000€

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Nën 13:11 Banesa , Therandë

Banesa ne ndertim

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
29 Tet 18:11 Banesa , Therandë

Banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
29 Tet 09:58 Banesa , Therandë

Nderroj dy banesa me shtepi.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
11 Tet 14:41 Banesa , Therandë

Shitet banes 86 mtr2 ne Suharek

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 14:13 Banesa , Therandë

Shitet Banesa 3.5 Dhomshe

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
17 Maj 14:57 Banesa , Therandë

BANES ME QERA

Numri i dhomave: 2
07 Maj 22:13 Banesa , Therandë

Shitet banessa

500 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Pri 21:53 Banesa , Therandë

shiten banesat

Numri i dhomave: 2,5
11 Pri 14:50 Banesa , Therandë

Banes

Numri i dhomave: 3
27 Mar 13:46 Banesa , Therandë

Ipet me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
18 Shk 15:19 Banesa , Therandë

Urgjent Shitet banesa

57 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
02 Shk 19:33 Banesa , Therandë

Banes

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
28 Jan 18:19 Banesa , Therandë

Banese ne Therande

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
28 Jan 00:45 Banesa , Therandë

Lokali

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
13 Dhj 16:16 Banesa , Therandë

shes banesa ne Therand

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
20 Tet 11:53 Banesa , Therandë

Shitet banesa me 60m2 ne Suharek

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Gsh 16:31 Banesa , Therandë

ju mirpresim

40 920 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Gsh 11:47 Banesa , Therandë

shitet banesa 118m2 ne suharek

450 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Mar 20:41 Banesa , Therandë

Lokal afaristo banesor 50m2

Numri i dhomave: 1
Në fillim