Sot 13:46 Shtëpi , Therandë

Jepet shtepia me qera vetem per njerëz serioz

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
19 Pri 14:39 Banesa , Therandë

Shitet banes 86 mtr2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 21:35 Shtëpi , Therandë

Njerez serioz

Numri i dhomave: 5
13 Pri 19:58 Banesa , Therandë

shiten banesat

Numri i dhomave: 2,5
11 Pri 14:50 Banesa , Therandë

Banes

Numri i dhomave: 3
27 Mar 13:46 Banesa , Therandë

Ipet me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
15 Mar 18:57 Vila , Therandë

vila

400 EUR

25 Shk 17:37 Banesa , Therandë

Gati Banesa dhe Lokale me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Dhj 12:06 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Dhj 15:46 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 21:02 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Dhj 14:24 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

Numri i dhomave: 3
11 Dhj 11:57 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Dhj 00:20 Shtëpi , Therandë

Bejm hapjen Kanalizimeve

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
05 Dhj 15:30 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend ne Therande

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Nën 22:29 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Nën 19:10 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

Numri i dhomave: 3
Në fillim