18 Jan 18:29 Banesa , Therandë

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Jan 22:14 Banesa , Therandë

Banesa

70 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Jan 22:10 Banesa , Therandë

Suharek

70 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Jan 10:28 Shtëpi , Therandë

Shitet Shtepia 180m2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
16 Jan 21:12 Shtëpi , Therandë

Urgjent shes 35 ari trull

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Jan 18:14 Shtëpi , Therandë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
13 Jan 09:35 Banesa , Therandë

Gati Banesa dhe Lokale me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 18:21 Banesa , Therandë

Banesa në ndertim

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Dhj 23:29 Banesa , Therandë

Shitet banesa 25 000€

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Dhj 21:49 Shtëpi , Therandë

Bejm hapjen Kanalizimeve

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
26 Nën 13:11 Banesa , Therandë

Banesa ne ndertim

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
29 Tet 18:11 Banesa , Therandë

Banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
29 Tet 09:58 Banesa , Therandë

Nderroj dy banesa me shtepi.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
11 Tet 14:41 Banesa , Therandë

Shitet banes 86 mtr2 ne Suharek

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 14:13 Banesa , Therandë

Shitet Banesa 3.5 Dhomshe

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
22 Sht 13:58 Shtëpi , Therandë

Shtepi me 5 ari vend

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Gsh 19:45 Shtëpi , Therandë

Shtepi nga styropori

200 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Krr 10:46 Shtëpi , Therandë

Shtepiat ne shitje

Numri i dhomave: 8
Në fillim