2500 , 1
Astro , 1
Camaro , 1
Captiva , 1
Chevelle , 1
Kalos , 1
Lacetti , 1
17 Tet 01:14 Vetura , Therandë

Rrakidaq

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 18:04 Vetura , Therandë

Chervolet 3.4 SFI Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 10:27 Vetura , Therandë

Fellga 16coll per mercedes

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 19:30 Vetura , Therandë

Chevrolet

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 17:40 Vetura , Therandë

Chevrolet 2000

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 01:30 Vetura , Therandë

shitet chevrolet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 22:51 Vetura , Therandë

Chevorlet lacetti 1.4 benzin regjistrim deri me 27

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gsh 07:58 Vetura , Therandë

CHEVROLET CAMARO DHE MONDIAL 250

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim