03 Dhj 21:10 Vetura , Therandë

Opel Calibra 2.0 Benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 21:41 Vetura , Therandë

Calibra

500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 17:17 Vetura , Therandë

Shitet dhe ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 22:33 Vetura , Therandë

Opel Calibra -92

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:01 Vetura , Therandë

Opel Calibra benzin -92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 23:54 Vetura , Therandë

Opel Calibra 2.0

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:03 Vetura , Therandë

Calibra-93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:51 Vetura , Therandë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 23:05 Vetura , Therandë

shes opel vectra

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 15:34 Vetura , Therandë

Opel Calibra

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim