MAKINA , 167293
VENDBANIME , 62543
ELEKTRONIKA , 62094
TË TJERA , 15397

Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne breg dillit 350

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:37 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

Banesa në Bregu i diellit te ambulanta

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

Banese me Qira ne Tophane*

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE QENDER

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA rruga B, te Maxi 24h

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në qendër te katedralja

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:37 Vetura , Gjakovë

Kompania Auto24 Blejm Vetura Te gjithe Kosoven��

14 310 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:37 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA te QAFA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Në fillim