MAKINA , 164726
VENDBANIME , 61642
ELEKTRONIKA , 61305
TË TJERA , 15143

Sot 07:58 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te QELSI POINT_240

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 07:58 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITH KOSOVEN 24h

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Vetura , Besianë

t4 kombi

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 Banesa , Prishtinë

BANESA NE PEJTON

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 07:58 Banesa , Prishtinë

Lëshojmë banesë me qera në Qendër

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 07:58 Banesa , Prishtinë

BANESA TE 4 LLULLAT

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:58 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA ne KALABRI (EMSHIR) te UBT-ja,

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 07:58 Vetura , Gjilan

Shitet škoda 1.9 diesel 74kw

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 Vetura , Prishtinë

ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 Vetura , Ferizaj

VW Golf 2 benzin -87

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim